O nas

Już blisko 20 lat z przyjemnością i satysfakcją zajmujemy się organizacją imprez turystycznych.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego też do każdej przygotowywanej oferty i realizowanego wyjazdu zawsze podchodzimy indywidualnie.

Nie zależy nam na masowych wyjazdach, szablonowych programach, gdyż wychodzimy z założenia, że każda grupa jest inna, ma inne oczekiwania i potrzeby, a każda podróż, zarówno ta bliska, jak i dalsza, jest równie ważna dla naszych Klientów, a tym samym dla nas.

Znajdziecie u nas więc gotowe propozycje starannie dobranych wyjazdów ale oczywiście, w przeważającej mierze, zajmujemy się przygotowaniem i realizacją wyjazdów szytych na miarę. 

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych w kraju i zagranicą, kolonii i obozów letnich oraz zimowych, a także zielonych szkół i wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży.

Organizujemy również wycieczki dla osób dorosłych, pobyty dla seniorów, rodzin z dziećmi oraz pielgrzymki.

Zajmujemy się również wyjazdami dla firm i grup typu incentive travel, wyjazdami motywacyjnymi, podróżami służbowymi oraz wyjazdami sportowymi.

Opracowujemy zarówno wyjazdy grupowe jak i indywidualne, zajmując się rezerwacją hoteli, biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne, biletów lotniczych...